Радиосвязь. Доска объявлений. Форум

UR8LV.COM

продам

LiteVNA 64 Портативний векторний аналізатор ланцюгів від 50 кГц до 6, 3 ГГц

06.02.2024 10:33:22     165    Олексій - UR7HBQ
Новий та оригінальний by ZeenKo! 6700 грн

LiteVNA покращена версія популярних NanoVNA та SAA2. Тепер ви можете придбати портативний векторний мережевий аналізатор (VNA), такий же малий, як NanoVNA і здатний відповідати надширокому діапазону вимірювань від 50 кГц до 6,3 ГГц.
Щоб мінімізувати енергоспоживання та розмір, LiteVNA використовує лише один змішувач із декількома внутрішніми радіочастотними перемикачами для вимірювань S11 та S21 та обчисленнями IFFT для вимірювань TDR та DTF.
Розроблений із врахуванням внесків спільноти, LiteVNA тепер забезпечує вищу швидкість сканування та більше точок сканування на додаток до ширшого діапазону вимірювань. У поєднанні з простим у використанні інтерфейсом, сумісним з NanoVNA, LiteVNA тепер можна легко використовувати як інструмент польового тестування.
LiteVNA містить слот MicroSD, тому ви можете будь-коли зберігати дані польових тестів або екрани на карту MicroSD. Завдяки діапазону вимірювань до 6,3 ГГц LiteVNA здатний відповідати звичайним аматорським радіостанціям і додаткам Інтернету речей, а також тестувати нові 5 ГГц, що дозволяє застосовувати найновіші Wi-Fi 5,8 ГГц і передачу зображення 5,8 ГГц.
комментарии: 0     
Для того чтоб оставлять комментарии, вам нужно зарегистрироваться и/или войти под своим паролем
MENU