Радиосвязь. Доска объявлений. Форум

UR8LV.COM

продам

KiwiSDR 2 приймач 0-30 МГц

07.05.2024 17:24:04     149    Олексій - UR7HBQ
KiwiSDR 2 – автономний SDR КХ приймач (0-30 МГц) у комплекті з BeagleBone Green в алюмінієвому корпусі. Включає GPS-антену, кабель для самотестування. Зроблено у Новій Зеландії.

26500 грн

KiwiSDR 2 поставляється готовим до роботи. Інший комп’ютер не потрібен. Просто підключіть джерело живлення 5В, кабель Ethernet до вашої мережі та КХ-антену, і він буде доступний з будь-якої точки світу через мережу Інтернет.

Потрібне джерело постійного струму 5В 2А зі стандартним круглим роз’ємом 5,5 мм із центральним отвором 2,1 мм.

Для найкращої продуктивності джерело живлення має мати дуже низький рівень шуму. Оригінальні зарядні пристрої Apple USB для iPhone дуже хороші. Дешеві клони – краще їх не використовувати, вони жахливі. У більшості кабелів USB використовуються занадто тонкі дроти, тому падіння напруги спричиняє проблеми.

KiwiSDR — це програмно визначена радіостанція, яка під’єднується до вбудованого комп’ютера Seeed BeagleBone Green (BBG). Він доступний як окрема плата або більш повна версія, включаючи BBG, антену GPS і корпус із попередньо встановленим програмним забезпеченням на BBG.

Kiwi відрізняється від інших SDR. Це окремий пристрій, який підключається до вашої локальної мережі та доступ до якого можна отримати через Інтернет. Для підключення до інтерфейсу користувача використовується браузер. Більшість інших SDR генерують необроблені дані IQ і їх потрібно підключати безпосередньо до ПК або ноутбука, на якому встановлено програмне забезпечення для конкретної ОС.

Підтримувані браузери включають Firefox, Chrome, Safari та Opera в Windows, Linux і Mac. Розробляється версія інтерфейсу для мобільних пристроїв. До того часу інтерфейс браузера працюватиме на пристроях iPad і Android з досить великим дисплеєм. Kiwi підтримує до чотирьох одночасних підключень, кожне з власними незалежними контрольованими аудіоканалами та каскадними каналами. Інтерфейс розширення дозволяє розширене декодування сигналу безпосередньо в інтерфейсі браузера без встановлення додаткового програмного забезпечення. Найбільш популярним є вбудований декодер WSPR і пеленгатор сигналу різниці в часі прибуття (TDoA). Kiwi також містить програмно визначений GPS-приймач, який використовується для калібрування частоти SDR і отримання інформації про час доби.

Ви можете отримати доступ до понад трьохсот KiwiSDR прямо зараз на сайті rx.kiwisdr.com. Власники цих Kiwi зробили їх загальнодоступними. Ми сподіваємося, що ви приєднаєтеся до них, особливо якщо ви живете в цікавій частині світу, де ще немає Kiwi.

Більше інформації можна знайти на сайті розробника: kiwisdr.com
комментарии: 0     
Для того чтоб оставлять комментарии, вам нужно зарегистрироваться и/или войти под своим паролем
MENU