Радиосвязь. Доска объявлений. Форум

UR8LV.COM

продам

Активна патч-антена L-діапазону 1525-1660 МГц для прийому супутників Inmars

09.05.2024 18:11:56     68    Олексій - UR7HBQ
Патч-антена від RTL-SDR Blog призначена для прийому супутників L-діапазону RHCP, таких як Inmarsat, Iridium, GPS та інших супутників, які передають у діапазоні 1525–1660 МГц (зауважте, що ви не можете використовувати її для слабких сигналів, для яких потрібна антена, як-от HRPT або GOES). Антена постачається в комплекті з великою присоскою, подовжувальним кабелем 2м RG174 і штативом, що згинається, щоб допомогти з монтажем.

2300 грн

Антена з активним підсиленням, оскільки вона містить вбудований малошумний підсилювач, який отримує живлення від трійника зміщення (Bias-tee) 3,3–5В 20 мА. Ця напруга доступна з приймачів RTL-SDR Blog V3/V4 та інших SDR, таких як Airspy, HackRF і SDRplay. Він також має вбудований SAW-фільтр після МШП, щоб зменшити земні перешкоди.

Зверніть увагу, що антена поставляється в сірому кольорі, а не в чорному. Легко монтується зовні на вікно, поверхню, палицю, гілку дерева тощо. Антена має атмосферостійкий пластиковий корпус.

В комплекті:

• 1 активна патч-антена L-діапазону RHCP (покриває 1525 – 1660 МГц) у погодозахищеному корпусі,
• 1 кабель RG174 довжиною 2 метри,
• 1 гнучке кріплення штатив,
• 1 кріплення на присосці.

Поради щодо використання:

• Антену слід використовувати з коаксіальним кабелем довжиною один метр або більше. Він може працювати погано, якщо RTL-SDR розміщено безпосередньо біля антени через перешкоди. Якщо потрібно прокласти дуже довгий кабель, слід використовувати коаксіальний кабель із низькими втратами.
• Патч-антену можна використовувати плоско або під кутом до супутника. Повернувши його під кутом до супутника, ви отримаєте значно більший приріст сигналу.
• Якщо у вашому регіоні є дуже сильні перешкоди для мобільного телефону, спробуйте використовувати патч трохи нижче над землею та використовуйте будівлі, щоб блокувати сигнал перешкод.
• Якщо ви хочете встановити це на даху автомобіля, ви можете використовувати стандартний адаптер для камери з магнітним кріпленням.
• Використовуючи присоску, обов’язково очистіть поверхню вікна, перш ніж наклеювати її. Майте резервний план на випадок, якщо всмоктування не вийде.
комментарии: 0     
Для того чтоб оставлять комментарии, вам нужно зарегистрироваться и/или войти под своим паролем
MENU