Радиосвязь. Доска объявлений. Форум

UR8LV.COM

продам

BladeRF 2. 0 micro xA4 SDR 47 МГц-6 ГГц

11.06.2024 15:32:23     146    Олексій - UR7HBQ
BladeRF 2.0 micro xA4 — це програмно визначене радіо (SDR) наступного покоління, яке пропонує частотний діапазон від 47 МГц до 6 ГГц, частоту дискретизації 61,44 МГц (з можливістю до 122,88 МГц) і потокову передачу 2×2 MIMO. BladeRF 2.0 micro у компактному форм-факторі розроблено для високопродуктивних і мобільних додатків. Завдяки libbladeRF bladeRF 2.0 micro сумісний із GNURadio, GQRX, SDR-Radio, SDR#, gr-fosphor, SoapySDR тощо в Windows, Linux і macOS.

Новий та оригінальний! 36000 грн

Комплектація:

• BladeRF 2.0 micro xA4 (BRFM-XA4)
• Прозорий корпус з полікарбонату
• Кабель USB 3.0 SS

Радіочастотний щиток захищає чутливі радіочастотні компоненти від електромагнітних перешкод (EMI) і забезпечує додаткове розсіювання тепла, що дозволяє bladeRF 2.0 micro працювати в складних умовах.

Усі радіочастотні порти SMA здатні забезпечувати живлення широкосмугових підсилювачів і попередніх підсилювачів через схему зсуву. Електроживлення периферійних пристроїв із зміщенням повністю керується програмним забезпеченням, що забезпечує максимальну робочу гнучкість. В даний час офіційні периферійні пристрої зміщення включають BT-100, широкосмуговий підсилювач потужності для TX, і BT-200, широкосмуговий малошумний підсилювач для RX.

В основі bladeRF 2.0 micro лежить останнє покоління Cyclone V FPGA від Intel (раніше Altera). xA4 має 49KLE FPGA, з яких близько 32KLE доступні та програмуються користувачем. За бажанням, щоб прискорити модеми в HDL і отримати додатковий простір FPGA, розгляньте bladeRF xA9, який має найбільшу в своєму класі FPGA з усіх SDR з 301KLE, з яких близько 292KLE доступні та програмуються користувачем.

Удосконалена архітектура тактування дозволяє bladeRF 2.0 micro отримувати та надавати свою базову тактову частоту 38,4 МГц від інших пристроїв та на інші пристрої. Крім того, вбудована схема ФАПЧ дозволяє bladeRF 2.0 micro приручати свій VCTCXO до опорного сигналу 10 МГц. XA4 оснащений високоточним і стабільним генератором. Вбудований ЦАП встановлює налаштування частоти генератора на заводське каліброване значення.

Мережа розподілу електроенергії (PDN) bladeRF 2.0 micro характеризується складним поєднанням низького рівня шуму та високої ефективності режиму перемикання та лінійних регуляторів потужності. У той час як bladeRF 2.0 micro може працювати виключно від USB-шини, можна підключити зовнішнє джерело живлення, щоб забезпечити максимальну лінійну продуктивність периферійних пристроїв із зміщенням. PDN має схему автоматичного вибору та утримування для оптимізації споживання електроенергії між шиною USB і зовнішнім джерелом постійного струму.

BladeRF 2.0 micro може працювати без підключення без підключення до ПК або SBC. Вбудований спалах достатньо великий, щоб вмістити зображення FPGA будь-якого розміру для xA4.

Висока швидкість, низька затримка та збільшена передача живлення через один кабель: USB 3.0 Superspeed — це ідеальний інтерфейс для широкосмугового радіопередавання сучасних комп’ютерів. Мікроконтролер Cypress FX3 є ідеальним рішенням із потужним процесором ARM9 і достатньою пропускною здатністю для повного дуплексного зв’язку 5 Гбіт/с USB 3.0.

FPGA Altera Cyclone V забезпечує інтерфейс між FX3 і радіочастотним трансивером. Ця FPGA має вбудовану пам’ять з однотактним доступом, жорсткі помножувачі 18 × 18 для виділеного DSP і багато загальних логічних елементів, готових до програмування.

Analog Devices AD9361 — це повністю інтегрований радіочастотний трансивер високої продуктивності. Створений для бездротових протоколів наступного покоління, цей трансивер здатний обробляти будь-що: від простого FM-аудіо до найновішого стандарту 5G LTE і будь-якого майбутнього.

Конструкцію bladeRF перевірено та підтверджено на відповідність нашим дуже високим стандартам. Кожен пристрій здатний без особливих зусиль і точно передавати модуляції навіть найвищого порядку. При максимальній радіочастотній продуктивності bladeRF може займати 2×2 56 МГц смуги пропускання в діапазоні робочих частот без значних спотворень і EVM близько 1%.
комментарии: 0     
Для того чтоб оставлять комментарии, вам нужно зарегистрироваться и/или войти под своим паролем
MENU