Продам підсилювач на 4 Г-811. 1300 грн.

Продам підсилювач на 4 Г-811.
Зроблений Григорієм (UB5PH, UT5PH, NW SK) в 70-х, у 80-х «пішов по руках». Залишки я придбав в середині 90-х за дві пляшки перцівки:-). Відновив у кінці 90-х скоріше з інтересу, бо тоді вже мав свого РА на 3 ГУ-50. Поставлені нові лампи, резистори і котушки в анодах ламп, електроліти, вентилятор, перемикач діапазонів, замінена лампа підсвітки в одному із стрілочних приборів, зроблена верхня кришка, добавлені витки до котушки П-контура. Деталі П-контура довелось переставити і закрити дірки в передній панелі. Працював небагато на початку 2000-х, з 2007-го стояв на полиці в Будинку школяра.
Схема класична із заземленою сіткою. Розміри 40х20х45 см. Жорсткий каркас із стального кутника, стінки дюралеві, ручки для переноски двома радистами. Лампи з невеликим напрацюванням. Анодний трансформатор має три окремі вторинні обмотки. Анодна напруга 1,5 або 1 kV. Моїм UA1FA розкачувався до 550 мА. В трансівері були окремі вхід і вихід, для роботи з «буржуйським» трансівером в підсилювачі потрібно доробляти комутацію прийом-передача. Продається як конструктор.
Ціна 1300 грн. Передоплата на картку ПБ. Доставка НП за рахунок покупця. Писати на електронну пошту.

Посмотреть другие сообщения этого автора [2]

Поставить ссылку в соцсети   
комментарии: 14 
05.12.2019 | Вячеслав

Да, Григорий очевидно " знатный" конструктор!!!

05.12.2019 | Олександр | ut1pq

Не хотів би втягуватись в суперечку, бо і рубрика тут «продам», і в суперечках народжується не істина, а ображені, але оскільки цей коментар з`явився вдруге, і, здається, з тим самим підписом (тобто без підпису), автор наполегливий, то…
Григорій дійсно був і хорошим спортсменом, якщо не помиляюсь, Майстром спорту СССР, і хорошим конструктором, це не єдина його конструкція. Якщо зважати на ті обмежені можливості для конструювання, які мав у 70-і роки простий сільський учитель, підсилювач непоганий, і зроблений він добротно, а інакше він би і не дожив до сьогоднішнього дня.
Ви, Вячеслав, в 70-і пісяти в ліжко вже вміли? На сьогодні, бачу, какати навчились. На цьому сайті багато підсилювачів, знайдіть той, який достойний вашої персони. Але якщо у вас комплекс неповноцінності через те, що самому зробити підсилювач не виходить, бо і голова не золота, і руки з дупи, а заробити грошей на покупку готового теж не виходить, бо, знову ж таки, і голова не золота, і руки з дупи, то самостверджуватись, обкакуючи чужу роботу, не варто, ви від цього не здобудете ні багатства, ні уміння, ні пошани.

05.12.2019 | Вячеслав

Санек, никто не собирается суперечить!!! Просто я дважды встречаю это обьявление и дважды вы зачем то упоминаете какого то Григория как автора усилителя. Для чего , непонятно! Вот я и спрашиваю, зачем??? Судя по фотографии это конструкция уровня пионерского кружка, а вы вторично пиарите Григория, он ваш родственник???

05.12.2019 | Олександр | ut1pq

1. Слава, тут і третій раз буде це оголошення, десь через 2 тижні, і там знову буде на 100 гривень знижена ціна.
2. Мій товар, моє оголошення. Сам розберусь, що написати для потенційного покупця.
3. Тут рубрика «продам». Я продавець. Слава, а ви тут хто? Ви ж не покупець? Ви тут за чим? Вам дати свічку потримати? Попросіть адміна, хай створить для вас нову рубрику, можна так і назвати: «Потримаю свічку».

06.12.2019 | Вячеслав

Повторяю для тугодумов! У меня претензий нет и не должно быть по цене!!! Я выразил недоумение почему восхваляется великий конструктор Григорий, а сам усилитель выглядит вроде его собрали дети в пионерском кружке на СЮТ??? Я (к твоему сведению) в 1970-м году на СЮТ собирал уже сам такой хлам без руководителя!!!

06.12.2019 | Олександр | ut1pq

Слава, тут не повинно було бути ваших не тільки претензій, а і «нєдоумєній» і коментарів, тут інформація для покупців, тобто не для вас. Скажу більше того, ви не тільки не покупець, без позивного і прізвища ви ніхто, навіть не нуль, зовсім порожнє місце.
Слава, я не сумніваюсь в правдивості ваших слів про те, що ви в «1970-м году на СЮТ собирал уже сам такой хлам без руководителя!!!» Але тут не про ваш хлам, тут рубрика «продам», і я тут продаю свій товар. Про свій «хлам» десь в іншому місці розкажіть.
Слава, будь ласочка, ідіть мимо, вас тут не треба!

05.12.2019 | Serge

как поднялись в цене две пляшки перцовки!1300 на сегодня а кто помнит сколько стоила перцовка тогда?

05.12.2019 | Алексей

В усилителе только трансформатор 1500 грн потянет.
За такую цену - это почти даром...

05.12.2019 | Владимир

Мужики , человек написал правду про этот усилитель и продает его ,как конструктор , в разы дешевле стоимости комплектующих . А раньше и резинка в аптеке стоила 2 копейки

05.12.2019 | Вячеслав

Спору нет, он стоит этих денег как запчасти!!!

06.12.2019 | Владимир

Та шо ви наріпились на чоловіка , він шо у кішеню комусь заліз ? Згадав автора Григорія , давно вже sk . Може щє є ті хто знав його за життя та помянув добрим словом , то шо в цьому поганого ? Ми вже тут майже всі літні люди , так давайте с повагою відноситись один до одного .Всіх з Новорічними Святами , хай щастить

06.12.2019 | Вячеслав

С наступающими новогодними праздниками!!! Никто в карман никому не заглядывает и цена реальная!!! Учитывая дефицит запчастей купить можно!!! Просто складывается впечатление что Саньку стыдно за свое творение и он сворачивает на Григория!!!!

07.12.2019 | Олександр | ut1pq

Дякую всім хто підтримав!

08.12.2019 | Владимир

Олександре не беріть близько це до сердця .Неприємно , но шо поробиш , такі люди були , є і будуть . Не хворійте , з святами Вас!

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином