Радиосвязь. Доска объявлений. Форум

UR8LV.COM

иное

Як купити новий трансівер задешево (інструкція для чайників)

09.06.2022 19:40:50     1254    Вадим - UR4UQZ
Я не продаван. Я по той бік барикад - простий радіоаматор який хоче працювати на новій недорогій техніці та бажає цього ж своїм колегам.

З власного досвіду, найпростішим шляхом купити задешево новий трансівер буде купити його самому за кордоном. На цьому сайті вживані апарати продають дорожче, ніж там коштують нові. Упевнений, що зараз у ці нелегкі часи у вас обов'язково знайдуться за кордоном знайомі, що повертаються в Україну. Домовляєтесь з ними, оплачуєте покупку, вони забирають її в магазині. Тут є один бонус, про який слід пам'ятати - оскільки покупець не є мешканцем євросоюзу, то й податок при купівлі товару він платити не повинен. Із магазинної ціни за умови наявності чека вам на кордоні повернуть ПДВ. Погугліть в інтернеті, там докладно про це розписано.
Йдемо далі. А як же розмитнення в Україні? А жодного розмитнення. Громадянин має право ввозити з собою цінностей на суму, що не перевищує 10 тис. євро. Це не посилка, яку дійсно треба розмитнювати.
Терер дивимось, що можна ввезти з-за кордону з нового. Для цього я користуюсь сайтом німецького магазину wimo.com. Якщо ваші знайомі в Чехії, Польщі або Болгарії - не страшно. Ціни там плюс-мінус такі самі, ПДВ так само повертають на кордоні. Просто знайдіть магазин конкретно в тій країні. Отже, зацікавили мене дві моделі Yaesu: FT-891 та FT-991. Перший новий з гарантією три роки коштує без ПДВ на сьогодні 589євро (або 627 доларів). Тут на сайті мінімальна ціна за вживаний - 800 доларів. 991-й коштує 1150 євро або 1224 долари. Тут на сайті за ненового "кота в мішку" просять на 100-200 доларів дорожче.

Сподіваюсь, ця інформація комусь допоможе. 73, дорогі колеги, до зустрічі в ефірі на нових апаратах.
комментарии: 8     
Для того чтоб оставлять комментарии, вам нужно зарегистрироваться и/или войти под своим паролем
09.06.2022 | Олег

Дякую. Сам так дивився щоби зробити. З повагою Олег UR5CVF

09.06.2022 | Алексей

Выглядит красиво, но кто будет просто так всавлять свои деньги, тратить время, нервы, силы? Не факт, что наша таможня пропустит просто так. Получится то же самое. Гарантию у нас не реализуете. С другой стороны, бушные радио работают точно так же как и новые, раньше попадались неплохие аппараты по приемлемым ценам.

09.06.2022 | Гор

На сьогодні трансівер що новий що Б/В для радіоаматора в Україні це звичайний радіоприймач і не більше. На перспективу купувати новий трансівер без сенсу оскільки до кінця війскових дій він явно стане Б/В. А так, то інформація що в оголошенні не завадиь широкому загалу

10.06.2022 | Андрій

Один раз мне не повезло, таможенник оказался толковый. Передатчики ввозить в Украину без разрешения на ввоз запрещено. Мне пришлось получать разрешение на ввоз трансивера в Киевской ДІЕ. Нервы и два месяца времени. Трансивер отдали с таможни в обмен на эту бумагу. Так что как повезет.

10.06.2022 | Владимир

Много ньюансов может быть. Как говорится гладко было на бумаге. . . . . Надо найти человека, кто там купит потом через границу попрет. Просто знакомым не обойтись. Когда собрался покупать 590. Специально в Германию ездил на слет. Фидрисхафен. Цена большая в магазине оказалась. Нашел в Украине намного дешевле. В обем надо смотреть. За мысли спасибо. Кому то станут в помощь может быть. . . . .

10.06.2022 | Вадим

Порядок ввезення аматорських радіостанцій регламентується на сьогодні "Порядком ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв" (https: //zakon. rada. gov. ua/laws/show/z0282-18/print) Відповідно до цього документу до аматорських станцій застосовується спеціальний порядок оформлення, а саме: дозволяється ввозити не більше двох радіостанцій, без наявності декларації про відповідність вимогам Технічного регламенту радіообладнання та/або внесення відповідної інформації про РЕЗ (продукцію) до Загального реєстру РЕЗ. Спеціальна підготовка у сфері аматорського радіозв’ язку підтверджується дозволом на експлуатацію аматорської радіостанції, оформленим згідно з Регламентом. Тобто максимум що може попросити у вас митник - це аматорську ліцензію. Жодні дозволи на ввезення від НКРЗ, ДІЕ тощо не потрібні, ваш трансівер не повинен бути занесений до реєстру засобів РЕЗ або мати якісь сертифікати, цього всього не потрібно. Знання законів дуже економить нерви у спілкуванні з "толковими" митниками. Стосовно наявності аматорської ліцензії у того, хто ввозить - тут можна послатись на регламент, відповідно до якого ліцензію видають на наявну станцію, без станції ліцензію не видадуть. Тому ви ввозите станцію, щоб отримати ліцензію, у вас не може бути ліцензії, бо немає станції.

10.06.2022 | Андрій

Это было до 18 года

22.09.2023 | Віктор

Цікаво чи був у автора чи в когось досвід покупки трансівера закордоном за останній час? На тому ж wimo чи де інде? Також собі цікавлюсь варіантом такої покупки.

MENU