Радиосвязь. Доска объявлений. Форум

UR8LV.COM

иное

Про заборону роботи АРС

24.06.2022 07:13:49     626    Василий - UV5ETX
Дня доброго усім!
Не так давно я на сторінках цього поважного сайту висловив незадоволення роботою Українських радіоаматорів у ефірі під час заборони такої роботи.
Багато з Вас мене підтримало у цьому обурені, але були дописи, яки ставили під сумнів мою заяву.
На це я вирішив перевірити свою "обізнаність" і звернувся до Державного центру радіочастот за роз'ясненням. Дякувати УДЦР, я отримав від них відповідь і пропоную усім із нею ознайомитися для подальшого викирастання у своїй діяльності.
Окремо ЩИРО прошу вибачення у тіх кого образило моє попередне оголошеня. Але дуже прошу звернути увагу на останій абзац цієї відповіді.

Із повагою до усіх, Івануц Василь, UV5ETX
73!3434.pdf
комментарии: 10     
Для того чтоб оставлять комментарии, вам нужно зарегистрироваться и/или войти под своим паролем
24.06.2022 | Андрей

Враховуючи наведене вище, Ви можете звернутись за відповідними роз’ ясненнями до обласної військової адміністрації. - т. е. в каждой области - индивидуально? Если ОВА разрешает, значит можно?

24.06.2022 | Василий

Я особисто йще тільки готую запит до "своєї" ОВА, але виходить що ТАК.

24.06.2022 | Андрей

В 1 абзаце - на період воєнного стану повідомляємо, в межах компетенції - в межах компетенции - тоже уклончивый ответ.

24.06.2022 | Василий

Я так вважаю що "вище їх компетенції" хіба що Кабінет міністрів. То можна таки не зважати на цю "уклончиву" відповідь. Це я так думаю. . . .

24.06.2022 | Дмитрий

А шо тут непонятного - "забороняти роботу приймально-передавальних радіостанцій особистого і колективного користування. . .

24.06.2022 | Василий

Та ні. . . . Дмитро! ". . заборонити. . " НЕ вказується ні в Законі України про воєнний стан, ні ув Указі Президента України. . . І там і там сказано "«1. В Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан, військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) МОЖУТЬ самостійно або іззалученням органів виконавчої влади. . . . " Саме через це і виникла колізія у моєму попередньому обурені через що і виникла потреба роз’ яснення. Тобто - "заборонити" згідно ціх обох найвищих для нас документів МОЖУТЬ місцеві воєнні адміністрації. Але я наприклад не чув і не бачив такої заборони ні від Дніпропетровської ОВА ні від Криворізької. . . От і колізія - так можна чи не можна?*

24.06.2022 | Дмитрий

Краще не треба, аби чого поганого не вийшло! Я не трус, но я боюсь: -) Отработать 62 года в эфире, и на финише так обоср’ ться, не, то не для меня.

24.06.2022 | Владимир

Давайте читать оригиналы документов. УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №64/2022 Про введення воєнного стану в Україні https: //www. president. gov. ua/documents/642022-41397 https: //zakon. rada. gov. ua/laws/show/2263-20#Text https: //zakon. rada. gov. ua/laws/show/2102-20#Text В этих документах нет ни слова о запрете работы а эфире. Читаем следующий закон Про правовий режим воєнного стану https: //zakon. rada. gov. ua/laws/show/389-19#n29 Часть 1 Стаття 8 пункт 11 указывают следующее: В Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан, військове командування разом із військовими адміністраціями МОЖУТЬ =обращаую ваше внимание на слово МОЖУТЬ= самостійно або із залученням органів виконавчої влади, запроваджувати та здійснювати в межах тимчасових обмежень конституційних прав і свобод людини і громадянина, забороняти роботу приймально-передавальних радіостанцій особистого і колективного користування. Смысл этого закона - МОЖУТЬ ЗАБОРОНЯТИ! О забороне, в этом законе нет ни слова! Сайт Київська обласна військова адміністрація https: //koda. gov. ua/kyyivska-oda/diyalnist/oficzijni-dokumenty-oda/ Київська обласна військова адміністрація не запрещала любительское радио. Нет документов о запрете. Принимаю контраргументы со ссылками на документы официальных органы власти.

24.06.2022 | Віталій

Розмовляв з закордонними аматорами, вони здивовани цій забороні. Чому тоді вільно продаються радіостанціїї і вільно спілкуються неофіціали, особливо на VHF/UHF? Чому неможна спілкуватися в Ехолінку? Що таке таємне, один офіційний радіоаматор може передати другому? Засоби ПРО та ППО не попадають у смугу наших частот, как як вони працюють вище 1Ггц. А засобами електронної боротьби, легко "заткнути" любу радіостанцію при необхідності. Незрозуміло, чому нема пояснення навіщо це було зроблено? Яка причина цієї заборони?

24.06.2022 | Василий

А ось, доречі, показовий приклад вирішення моїх і Ваших сумнівів. Це офіційна відповідь Вінницької ОВА на запит Голови ВОСТК Валерія Марценюка. (дякую Павлу Кононенко US0CD) - (вибачте що немю змоги загрузити саме сюди файл-орігінал. Вкладаю у нове оголошення) https: //ur8lv. com/1621776140

MENU