Радиосвязь. Доска объявлений. Форум

UR8LV.COM

иное

Про QYT KT-7900D та взагалi китай-китай. . .

28.01.2024 09:38:27     1595    Сергій - UR3QJ
Все більше отримую листів про ремонт цього "трансівера" - нема прийому, нема потужності, перестав вмикатися, не круте енкодер, пропада прийом після деякої роботи. На моїй пам'яті вже 19 аматорів і не аматорів, якi спокусилися на дешеву юшку, вже із цим дохлим залізом. А до придбання апарату загуглити/спитати важко? Невже три публікації з більш ніж 25 доопрацюваннями і допилюваннями цього китайського барахла і кілька відео не змусили задуматися "А чи варто взагалі брати даний апарат?". Що не вартий він своїх грошей? Китаєць зробив цей апарат випадково, через непорозуміння. Для моніторингу вiн теж підходить з натяжкою, за кілька метрів увімкнули фен чи мiксер і глохне. Це вже навiть про закладки в софтi не кажу. Й кожен раз новi цiкавинки:

• вигорання шунта лацюга APC
• 3.3V стаб безпосередньо до шини +13.2V
• несправності одного з 4-х ключів, що комутуються демультиплексором при зміні діапазону, який подає живлення на відповідний УВЧ і відкриває один з 4-х p-i-n по їх виходу. Ці p-i-n діоди зводяться в одну точку перед входом бекену. Для такої несправності характерне відновлення прийому при торканні пальцем або пінцетом входу бекену.
• несправність одного із конденсаторів вихідних ДПФ. Для такої несправності характерно зникнення прийому відразу після тривалої передачі на максимальній потужності та його самовідновлення через тривалий час (внаслідок остигання)
• перегрів внаслідок відсутності контакту пластини охолодження транзистора з шасі
• всі діапазони об'єднані ДПФ на один вихід, через що важкий тепловий режим слабких штатних p-i-n діодів розв'язки. Як наслідок вигорання захисних p-i-n діодів перед відповідним УВЧ після ФНЧ (дроселя з С) після виходу ДПФ передавача
• та багато iншого...

Такої безлічi схемотехнічних та конструктивних прорахунків нема навіть у кенвудах та баофенгах. Ось оригінальні кенвуди зараз образилися, розумію)

Ресурси

1. Модифікації трансівера QYT KT-7900D. Частина I
2. Специфіка експлуатації трансіверів QYT KT-7900D. Частина II
3. Нові моди QYT KT-7900D. Частина III

p.s.: але то таке... а ось застони на "нуль", серйозно ? Чи ви подурiли?
MENU