Радиосвязь. Доска объявлений. Форум

UR8LV.COM

продам

KrakenSDR з комплектом антен

20.11.2023 10:44:58     300    Олексій - UR7HBQ
В наявності. Новий та оригінальний! 33000 грн

KrakenSDR – це когерентне програмно визначене радіо. Когерентність дозволяє знайти дуже цікаві застосування, такі як радіопеленгація та формування променя.

KrakenSDR використовує п’ять спеціальних схем RTL-SDR, що складаються з мікросхем R820T2 і RTL2832U. RTL-SDR є добре відомим, недорогим програмним радіозв’язком (SDR), але об’єднання п’яти пристроїв разом і використання їх на одному комп’ютері не зробить їх «фазово когерентними», оскільки кожен із них отримуватиме сигнали з незначним відхиленням. відмінне зміщення фази від інших. Це унеможливлює вимірювання співвідношення фаз між сигналами, які надходять на різні антени.
Щоб досягти фазової когерентності, KrakenSDR керує всіма п’ятьма радіостанціями RTL-SDR з єдиним джерелом синхронізації та містить внутрішнє обладнання для калібрування, яке дозволяє точно вимірювати фазове співвідношення між каналами та коригувати його за допомогою нашого програмного забезпечення. Крім того, загальна конструкція KrakenSDR працює для забезпечення фазової стабільності, приділяючи особливу увагу питанням управління нагріванням, конфігурації драйвера, джерела живлення та пом’якшення зовнішніх перешкод.

Робоча частота: 24 MHz to 1.766 GHz
Деякі випадки використання KrakenSDR включають:

Фізичне визначення місцезнаходження невідомого передавача, що представляє інтерес (наприклад, незаконні або заважаючі трансляції, передачі шуму тощо)
Експерименти з радіоаматорами, як-от полювання на лисиць по радіо або моніторинг зловживання ретранслятором
Відстеження активів, дикої природи чи домашніх тварин за межами покриття мережі за допомогою маячків малої потужності
Розташування аварійних маяків для пошуково-рятувальних груп
Пошук загублених суден через УКХ-радіо
Пасивне радіолокаційне виявлення літаків, човнів і дронів
Моніторинг щільності руху за допомогою пасивного радара
Формування променя
Інтерферометрія для радіоастрономії

Програмне забезпечення

Основне програмне забезпечення DAQ і DSP з відкритим кодом. Ми надаємо відкритий код для програмного забезпечення збору даних (DAQ), яке використовується для прийому радіочастотних даних з усіх п’яти антенних входів, автоматичного калібрування та досягнення фазової когерентності за допомогою перемикачів і джерела шуму, а також надання когерентних зразків для наступний шар. Цей код збору даних зазвичай працює на Pi 4 або подібному одноплатному комп’ютері (SBC), але також може працювати на ПК. Як описано нижче, ми також надаємо код DSP з відкритим вихідним кодом для конкретної програми. Також доступний блок GNU Radio для взаємодії з програмним забезпеченням DAQ.
Код DSP для конкретних випадків використання. Наш код DSP з відкритим кодом підтримує пеленгацію. Код пеленгації реалізує алгоритми пеленгації, такі як MUSIC, які також можуть працювати на тому ж Pi 4 або ПК, що й код DAQ.
Прикладний рівень. Ми використовуємо дані, що надходять із рівня DSP, будуючи та реєструючи їх. Як правило, програми цього рівня виконуються на окремій машині.
Для мобільного пеленгації ми надаємо безкоштовну ліцензію на програму Android для картографування, реєстрації даних і автоматичного визначення розташування передавача
Для розподілених фіксованих і мобільних сайтів ми надаємо хмарне картографічне рішення (наразі в альфа-версії на map.krakenrf.com)
Android App KrakenSDR RDF
комментарии: 0     
Для того чтоб оставлять комментарии, вам нужно зарегистрироваться и/или войти под своим паролем
MENU