Радиосвязь. Доска объявлений. Форум

UR8LV.COM

продам

Модуль термокомпенсованого джерела опорної частоти для SW2016 TCXO 39MHz

09.07.2024 13:29:52     204    Сергій
Передісторія. В залишках друкованих плат були комплекти плат SW2016VHF. Ці плати розведені під звичайні (не термокомпенсовані) генератори 39 МГц в корпусі SMD7050, які вже давно закінчились бо в 2017 році перейшли на термокомпенсовані TCXO генератори. Безпосередньо на плату SW2016 TCXO генератор не підходе ні по габаритам ні по амплітуді вихідного сигналу.
Для того щоб використати плати SW2016VHF було прийнято рішення замовити маленьку плату адаптер, на яку запаюється TCXO + каскад на польовому транзисторі BF998, а вихідні контакти модуля розташовані таким чином щоб можна було будербродом припаяти її на основну плату SW2016VHF. Жодної наукової новизни в цьому рішенні немає, зроблено на основі схеми 2017 року.

Таке рішення, як і очікувалось, запрацювало без жодних проблем. До того ж застосування такого TCXO модуля замість звичайного генератора покращує температурну стабільність частоти апарата в порівнянні з звичайним генератором.

Плат адаптерів було замовлено з запасом, тому є можливість запропонувати власникам трансіверів SW, в яких використовувався звичайний генератор SMD7050, такий адаптер для покращення стабільності частоти апарата.

Схоже занадто сумбурно написав. Якщо скоротити: якщо ви власник SW або miniSW 2015-2016 років з генератором 39 МГц в корпусі SMD7050 і вам не вистачає стабільності частоти - є можливість купити модуль TCXO і поставити його замість рідного генератора. Калібовку частоти, звісно, доведеться зробити заново.
Для запаювання TCXO адаптера треба попередньо прогріти посадочне місце на основній платі паяльним феном (не до температури плавлення припою, градусів до 90 буде достатньо), покласти плату адаптера на посадочне місце генератора, зпозиціонувати і звичайним паяльником подати припій через металізовані отвори плати адаптера.

Ціна зібраного модуля TCXO - 200 грн
комментарии: 0     
Для того чтоб оставлять комментарии, вам нужно зарегистрироваться и/или войти под своим паролем
MENU