продам: Радіостанція Урожай -1 1950 року.
05.06.2026 00:24
Юрий
125
Маю три радіостанції Урожай-1,одного року випуску,одніеї партії.Радіостанції умовно,робочі,але є до чого прикласти руки.Є два рідних уміормери.Один з корпусом,інший сам двигун,без панелі керування.На всі питання,відповім по тел,або у вайбер.Також додам додаткові фото.Ціна за дві радіостанцї п'ятнадцять тис гривень.Або обмін на щось по типу Маламуту.Тел 0664495552.









































коментарі: 0
Для того щоб залишати коментарі, вам потрібно зареєструватися та/або увійти під своїм паролем