продам: Продам або обмін
24.06.2026 12:16
Володимир
11
Додаткова інформація: Кривий Ріг телефонуемо з 10 до 21-Вайбера-нема.Дякую тім- хто розуміє...Всім-мирного неба!Якщо не відповів-через деякий час зателефонуйте ще....
Навантаження- 200 вт 75ом .ціна 650 гр.тел 097-94-96-176 .Маю ще декілька обьяв....іх 78....Читаємо..є дещо цікаве...Можливий торг...

коментарі: 0
Для того щоб залишати коментарі, вам потрібно зареєструватися та/або увійти під своїм паролем